Sotsiaalmeedia suurepärased võimalused väikeettevõtetele

29Sep, 2018

Sotsiaalmeedia pakub väikeetevõtetele palju erinevaid võimalusi ja aitab brändi tuntust suurendada. Sotsiaalmeedia näol on tegemist platvormiga, mis aitab köita suurema vaatajaskonna tähelepanu ja suunata oma veebileheküljele rohkem liiklust. Mida aktiivsem on sotsiaalmeedia profiil, seda rohkem köidab see tähelepanu.

Heidame pilgu neile võimalustele:

  • Lisa oma postitustesse kvaliteetseid viiteid

Sotsiaalmeediat on hea kasutada selleks, et viidete abil juhtida klient sotsiaalmeediast oma veebilehele. Enamik väikeettevõtteid ongi sotsiaalmeedias selleks, et kiirelt ja väikeste kuludega jõuda suurema jälgijaskonnani. Suurema publiku leidmiseks on aga oluline postituste sisu ja postitamise korrapärasus. Tekstile visuaalselete efektide lisamine, üleskutsed, piiratud ajaga pakkumised jne. Kõik sellised postitused võimaldavad kliendi tähelepanu köita ning  viidete abil klienti vajalikku kohta suunata.

  • Parem postitsioon otsingumootorites

Sotsiaalmeedia platvorm aitab Sul otsingumootorite paremusjärjestuses kõrgemat kohta saavutada. Enne toote või teenuse kasutamist vaadatakse tihtipeale ettevõtte sotsiaalmeediaprofiili. Kui  see kliendile meeldib, on väga tõenäoline, et mõnda postitust ka jagatakse. See suurendab omakorda veebisaidi domeeninõudeid ja kasvatab Sinu ettevõtte kaubamärgi tuntust. Veebisaidile paremusjärjestuses kohta valides arvestavad otsingumootorid kõiki parameetreid ning sotsiaalmeedia profiilid mängivad selles olulist rolli.

  • Juhi liiklust

Sotsiaalmeedia platvormid aitavad juhtida oma äri juurde oluliselt rohkem internetiliiklust. Digitaalturunduses on  sisu ja sõnum kõige alus, seega kui lood oma publikule kvaliteetseid ja meeldivaid postitusi, jagatakse seda ka endi suhtlusvõrgustikes. See omakorda aitab Sinu ettevõtte poole suunata rohkem liiklust. Tee jõupingutusi selle suunas, et saada aru, mida Sinu publikum ootab, millised on inimeste vajadused ning seejärel loo vastav sisu, mis köidab tähelepanu ja annab Sinu lehele läbi jagamiste rohkem külastusi.

  • Hoia oma konkurendil silm peal

Jah, selleks, et enda lehele rohkem kliente meelitada, tuleks regulaarselt silma peal hoida oma konkurentide tegemistel. Seda tehes võid Sa palju uut teada saada ja parandada oma sotsiaalmeedia strateegiaid, meelitades oma äri juurde veelgi rohkem kliente. Ära kopeeri konkurentide tegevust, kuna see langetab otsigumootorites Sinu veebisaidi järjekohanumbrit ja vähendab brändi väärtust!

Kasuta sotsiaalmeedia pakutavaid võimalusi edukalt ja täies ulatuses ära ja suurenda liiklust oma ettevõtte veebisaidil!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10 + two =