Veebiarendus

Omame aastatepikkust kogemust edukate veebilehtede arendamisel. Loome Sinu ettevõttele veebilehe, mis tõstab Sinu äri uutesse kõrgustesse!

Veebidisain on väga oluline osa veebi terviklahenduse loomisel. See on kombinatsioon tehnilistest detailidest ja kasutusmugavusest ning otsingumootorites leitavusest. Konkurentsivõimelise ja kaasaegse veebilehe loomisel tuleb kõiki neid aspekte silmas pidada.

Kõikide seadmetega ühilduvad ning loomingulise brändingu- ja  kasutusmugavusega e-kaubanduse lahendused on head mainekujundajad. Webby disainimeeskond on loonud erinevad teenused, mis aitavad tõsta Sinu ettevõtte mainet ning toetada selle arengut.

Olgu tegemist lihtsa WordPressi veebilehe või keerulisema e-kaubanduse lahendusega- meie oleme olemas selleks, et viia Sinu visioonid ellu.

Dünaamiline veebidisain

Tänapäeval, kus üle 50% veebikülastustest tuleb nutiseadmetest, on dünaamilisus võtmetähtsusega. „Responsive web design“ on kujundus, mis arvestab, millise ekraaniga kodulehte vaadatakse ning mugandab end vastavalt ekraani kujule ja suurusele. Dünaamilse veebidisaini arendamine teeb küll veebitegemise keerulisemaks ja aeganõudvamaks, kuid on investeeringuna kahtlemata tasuv.

Dünaamiline veebikujundus pakub optimaalset internetikogemust ükskõik millisest seadmest vaadatuna. See tähendab, et kodulehekülg töötab probleemivabalt vaatamata sellele, kas seda vaadatakse laua-, süle-, tahvelarvutiga või hoopis mobiiltelefoniga.

Veebidisaini kujundusteenused:

  • Kujundus vastavalt kliendi nägemusele.
  • Uuendusliku lähenemisega lahendused.
  • Ärirakenduste kasutajaliideste kujundus.

Lisaks eelpoolnimetatutele on meil veel palju vajalikke ja toetavaid teenuseid.

Veebilehtede hooldus:

Hooldusteenuse näol pakume abi veebilehtede igapäevasel arendamisel. Hooldusteenus on saadaval nii meie olemasolevatele klientidele kui ka uutele soovijatele, seda isegi siis, kui Sinu veebisait ei ole Webby meeskonna poolt loodud.

Kui Sul puudub ajaline resurss oma veebilehe igapäevaseks arendamiseks ja turundamiseks, saame anda turunduslikku nõu, lisada sisu ja palju muud, et jõuaksid seatud turunduslike eesmärkideni.

Tahad viia oma äri uutesse kõrgustesse? Webby aitab!