SEO optimeerimine

Soovid parandada oma veebisaidi leitavust läbi SEO? Aitame Sinu äril olla nähtavam ja leida uusi kliente.

Külastatavus määrab kodulehe potentsiaali ning SEO strateegial on väga oluline osa selle edendamisel. Võib öelda, et kodulehe asetus otsingumootorites on elulise tähtsusega. Kodulehed, mis asetsevad eespool, saavad oluliselt rohkem külastusi ja ka müüvad paremini. Kasutades Webby SEO optimeerimise teenust toome ka Sinu kodulehe edukate sekka.

Webby SEO eksperdid viivad Sinu veebilehe vastavusse otsingumootorite eelistustega, kasutades selleks erinevaid töövõtteid. SEO optimeerimine on kogum erinevatest tegevustest, seetõttu on tegemist pikaajalisema protsessiga. Meie eksperdid töötavad Sinu kodulehe potentsiaali tõstmisega igapäevaselt ning tulemusi võib oodata juba alates kolmandast kuust.

Märksõna tuvastamine ja konkurents

Kvaliteetne sisu

Ehe ja märksõnu sisaldav sisu on üks SEO optimeerimise osa. Töötame selle nimel, et luua unikaalseid blogipostitusi, artikleid ja esitlusi ning saada Sinu ettevõttele otsingumoorites konkurentidest parem positsioon.

Linkimine

Väga oluline on Sinu kodulehele viitavate teemakohaste linkide (domeenide) arv. Webby optimeerijad analüüsivad Sinu ja Sinu konkurentide kodulehtedele viitavate linkide arvu ja kvaliteeti ning leiavad lahenduse nende arvu suurendamiseks.

SEO aruandlus läbi Analytics-i

Teenindamaks oma kliente kõige efektiivsemalt, on Webby SEO ekspertide töö valdkondade kaupa jagatud. Meie analüütikud analüüsivad korrapäraselt kliendi kodulehe liiklust ning sellest lähtuvalt kujundame ka edasise tegevusplaani.

Lõpetuseks, Webby meeskond kinnitab, et on alati kättesaadav oma klientidele. Meie teenused ei piirdu vaid esmalt soovitud eesmärkide saavutamisega, neid kõrgusi tuleb osata ka hoida. Oleme ka selleks oma klientidele olemas.

Tahad viia oma äri uutesse kõrgustesse? Webby aitab!