Mobiiliäppide arendus

Otsid vilunud mobiiliäppide arendajat? Oled õiges kohas- meie eksperdid loovad Sulle perfektse äpi.

Webby on kõik-ühes mobiilirakenduste arendamise ettevõte. Meil on motiveeritud meeskond ja kogemustega arendajad. Loome igasuguse keerukusastme ja suurusega mobiilirakendusi iOS ja Androidi platvormidele, pakume nii ettevõttesiseseid, kui B2C rakendusi.

Mobiilirakenduste arendusosakond teeb oma tööd Indias. Meil on neli meeskonda, kellest igaüks tegeleb erinevate projektidega. Eestis üldjuhul algavad mobiilrakenduste arendamise hinnad summast 10 000.-  (lihtsama rakenduse töömaht alates 200 tundi * 50.- e), siis Webby saab pakkuda maailmatasemel teenust soodsamatel tingimustel ning samuti kiiremat valmimisaega.

Mobiilirakenduste arendamise valdkonnad

iOS rakendused

Ehitame mobiilirakenduse, mis kasutab Apple’i platvormi eeliseid maksimaalselt ära. Keskendume kasutajaliidese (UI) disainile ning tehnilistele spetsifikatsioonidele, vastavalt tellija ideele ja kirjeldustele.

Androidi rakendused

Android on turul enimkasutatav nutiseadmete operatsioonisüsteem. Tänu Android platvormi avatusele suudame luua rakendusi, mis toimivad kiirelt ja veatult.

Hübriidrakendused

Hübriidrakendused on äpid, mis toimivad nii Android, kui iOS platvormidel, kuna on  ehitatud spetsiaalselt mõlemal platvormil toimivaks. Hinnatasemelt on hübriidrakenduse loomine soodsam, võrreles sellega, kui ehitada rakendused Android+iOS süsteemidele eraldi.

Mobiilirakendusi arendades keskendume järgmisele

Kasutajakogemus ehk eduka rakenduse edu alus

Loome Sinu ideest kontseptsiooni ja selgitame välja teenuse kasutajad. Loome prototüübi ja testime seda testgrupi peal, kuni valmib eesmärki täitev rakendus. Analüüsime igas etapis kasutajakogemust prototüübi kasutajatega. Kvaliteetse kasutajakogemuse jaoks on oluline erinevad valdkonnad, oskused ja rollid omavahel ühendada ning ühise eesmärgi nimel koostööd teha.

Kasutajaliidese disain

Kasutajaliidese disain keskendub sellele, kuidas kasutaja sinu veebilehte näeb ja tunnetab. Lisaks on kasutajaliidese osadeks konkreetsed interaktiivsed elemendid, mille abil kasutaja „suhtleb“ sinu veebilehega (nupud, lingid, menüüd, vormid).

Kasutajaliidese ülesanne on edasi anda kasutajakogemuse (UX) eesmärke, seega võib kasutajaliidest kirjeldada kui tööriista, mis aitab saavutada parimat kasutajakogemust.

Turvalisus

Pöörame oma töös väga suurt tähelepanu rakenduste turvalisusele, et see oleks kaitstud nii häkkerite, identiteedi- ja andmete varguste eest. Rakendused ehitatakse kooskõlas rahvusvahelistele reeglite ja parameetritega.

Teeme äppe kiirendatud korras

Mobiilirakenduste loomine on tihtipeale ajamahukas töö. Lähtuvalt kliendi soovist ja enda kogemustest, kaasame üldjuhul rakenduse kiiremaks valmimiseks suurema meeskonna.

Tahad viia oma äri uutesse kõrgustesse? Webby aitab!