E-poodide arendus

Hoia oma ettevõte elus! Mitte kunagi varem ei ole olnud veebipood  müügikanalina  nii oluline kui see on nüüd, aastal 2020.

Praegusel keerulisel ajal pakume võimalust ehitada üles kiire, toimiv ja turvaline veebipood. Platvormiks  WordPress või Shopify. Makselahendusena  PayPal, Maksekeskus või Klarna. Sisulehed, blogi, liidestamine sotsiaalmeediakanatlitega, esmane SEO. Hind alates 2000.- eurot+km.  Töö teostatakse kiirelt! 

E-poodide loomisest ja arendusest on saanud ekspertide töövaldkond, sest iga väiksemgi detail on ülioluline. Responsiivse e-poe väljaarendamiseks analüüsivad meie eksperdid põhjalikult Sinu tegevusvaldkonda. Seda selleks, et selgitada välja vajalik sihtrühm ja turul valitsev konkurents. Sellele järgneb e-poe igapäevane haldamine ja otsingumootorites optimeerimine.

E-poe arendamine ei saa lõppeda veebisaidi käivitamisega- just seetõttu panustab Webby pikaajaliste suhete säilitamisse oma klientidega. Meie arendusmeeskond töötab Sinu projektiga kogu töötsükli vältel – alates veebipoe kujundusest kuni SEO optimeerimiseni.

Miks valida Webby teenusepakkujaks?

  • Tegeleme Sinu projektiga tulemusele orienteeritult.
  • Sinu projektiga tegeleb spetsiaalne arendusrühm, kes on teie abistamiseks igal ajal kättesaadav.
  • Konkurentsivõimeline hinnatase ja tähtaegadest kinnipidamine.
  • Lai valik e-poodide arenduse teenuseid, mitte ainult ülesehitamine vaid ka sellele järgnevate protsesside juhtimine.
  • Võimalus alati konsulteerida arendajatega, kes aitavad Sul leida paremaid lahendusi e-kaubanduse äris edukas olla.

Oleme paindlikud ja pakume erineva hinnatasemega teenuseid nii suurtele kui väikestele ettevõtetele. Jagame koos kliendiga vastutust, luues efektiivseid lahendusi.

Tahad viia oma äri uutesse kõrgustesse? Webby aitab!