Digitaalne turundus

Digitaalne turundus on nagu kompott, mis koosneb erinevatest marjadest- ja maitseainetest. Kui koostisosasid õigesti doseerida, saab “maitsva” tulemuse!

Tehnoloogia areng on toonud igasse eluvaldkonda revolutsiooni ja ka turundus ei ole siin erandiks. Kui varem oli võim trükimeedia käes, siis nüüdseks on teatepulk edasi antud digitaalturundusele. See tähendab, et reklaami edastatakse digitaalsete kanalite kaudu nagu veebisaidid, sotsiaalmeedia, e-post ja mobiilirakendused.

Webby digitaalturunduse meeskond omab põhjalikke teadmisi ja keskendub klientide lojaalsuse teenimisele. Ehitame üles bränditeadlikust ja teeme reaalajas jõupingutusi lati veelgi kõrgemale tõstmiseks. Sest klient on kuningas, kas pole?

Webby pakub järgmisi teenuseid:

Veebilehe otsingumootoritele optimeerimine (SEO):

Teeme nii, et kliendil oleks võimalik Sinu veebileht lihtsa vaevaga üles leida. Selleks see olema otsingumootorite tipus. Tulemuse saamiseks kasutame mitmesuguseid tehnikaid ning tagame, et veebilehel puuduksid tehnilised tõrked.

E-posti turundus:

Saadame Sinu klientidele regulaarselt uudiskirju. Mõislikus koguses, mõisliku intervalliga ning vaid kliendi enda poolt kogutud kontaktidele. Kuna e-posti turundus on väga tundlik teema, eeldab postitamine alati põhjalikku eelanalüüsi.

Sotsiaalmeediastrateegia

Sotsiaalmeediavõrgustikud hea koht oma brändi tutvustamiseks ning toodete ja teenuste turundamiseks. Regulaarsed postitused ja kampaaniad – kõik see on oluline osa Sinu brändi ülesehitusest.

Sisuturundus

Ehe ja ainulaadne sisu on üks võimalustest müüki suurendada. Meie sisutöörühm töötab selle nimel, et luua unikaalseid blogipostitusi, artikleid ja esitlusi, et saada teie ärile parem positsioon otsingumoorotites ning olla konkurentidest eespool.

Maksa kliki eest (PPC):

PPC reklaam on kiire, kuid samas kõige kallis viis olla oma klientidele koheselt nähtav. Webby meeskond aitab Sul strateegiat läbi mõelda, kampaaniat ellu viia ning selle tulemusi analüüsida. Lisaks pakume  teenust PPC  maksumuse optimeerimiseks.(CPC ehk „cost per click“).

Tahad viia oma äri uutesse kõrgustesse? Webby aitab!